Puzzle i plakietki Jest 10 produktów

na stronę
 • Zależy Ci, aby wiadomość o tym, że jesteś w ciąży przekazać w niebanalny sposób? Jeśli tak, to nasze puzzle przyjdą Ci z pomocą. Zestaw zawiera 4 elementy, które złożone w całość utworzą serce z napisem "Będziesz... Tatą" Do kupienia również w wersji "Będziesz... Babcią / Dziadkiem" lub "Będziecie... Dziadkami" Całość zapakowana w bawełniany woreczek...

  20,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Zależy Ci, aby wiadomość o tym, że jesteś w ciąży przekazać w niebanalny sposób? Jeśli tak, to nasze puzzle przyjdą Ci z pomocą. Zestaw zawiera 4 elementy, które złożone w całość utworzą serce z napisem "Będziesz...Babcią" Do kupienia również w wersji "Będziesz...Tatą / Dziadkiem" lub "Będziecie... Dziadkami" Całość zapakowana w bawełniany woreczek i...

  20,00 zł
  Produkt w magazynie
 • PRODUKT Z DEFEKTEM (małe ubytki, suche drewno) Zależy Ci, aby wiadomość o tym, że jesteś w ciąży przekazać w niebanalny sposób? Jeśli tak, to nasze puzzle przyjdą Ci z pomocą. Zestaw zawiera 4 elementy, które złożone w całość utworzą serce z napisem "Będziesz...Dziadkiem". Całość zapakowana w bawełniany woreczek i fasonowy kartonik.

  15,00 zł 20,00 zł
  Zmniejsz cenę!
  Produkt w magazynie
 • Puzzle mogą mieć DROBNE NIEDOSKONAŁOŚCI . Zależy Ci, aby wiadomość o tym, że jesteś w ciąży przekazać w niebanalny sposób? Jeśli tak, to nasze puzzle przyjdą Ci z pomocą. Zestaw zawiera 4 elementy, które złożone w całość utworzą serce z napisem "Będziecie... Dziadkami" Całość zapakowana w bawełniany woreczek i fasonowy kartonik.

  15,00 zł 20,00 zł
  Zmniejsz cenę!
  Produkt w magazynie
 • Uśmiech a nawet łzy wzruszenia przyszłej Mamy Chrzestnej gwarantowane :-) Całość zapakowana w bawełniany woreczek i fasonowy kartonik.

  25,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Uśmiech a nawet łzy wzruszenia przyszłego Ojca Chrzestnego gwarantowane :-) Całość zapakowana w bawełniany woreczek i fasonowy kartonik.

  25,00 zł
  Produkt w magazynie
Pokazywanie 1 - 6 z 10 dostępnych pozycji