Urodziny Jest 8 produktów

na stronę
 • Oryginalny sposób na przechowywanie mleczaków Twojego dziecka. W skład zestawu wchodzą: - bawełniany woreczek z nadrukiem - personalizowany ząbek z wygrawerowanym imieniem dziecka - dwustronna karta z miejscem na pamiątkowe "szczerbate" zdjęcie oraz możliwością zapisu ząbkowych historii - drewniane pudełeczko z napisem "Moje mleczaki"

  49,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Zestaw 12 bukowych klocków. Każdy bok z grawerem, co daje łącznie 72 elementy takie jak literki, cyfry, kształty i obrazki.  Dziecko może ułożyć z klocków swoje imię, proste wyrazy jak mama, tata, kot a także uporządować ciąg cyfr od 1-10 czy nazwać lub wskazać obrazki ( "oko", "auto", "dom", "miś", "koło").

  110,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Personalizowany album na zdjęcia z drewnianą okładką.  Idealny do przechowywania pamiątkowych zdjęć z dzieciństwa. Na kartach dodatkowo można zapisywać ważne wydarzenia z pierwszych miesięcy życia maluszka, takie jak : aktualna waga, długość, pierwszy uśmiech, ząbek itd.  Ilość kart : 16  REKOMENDUJEMY WKLEJANIE ZDJĘĆ JEDNOSTRONNIE .

  65,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Personalizowany album na zdjęcia z drewnianą okładką.  Idealny do przechowywania pamiątkowych zdjęć z dzieciństwa oraz ważnych uroczystości takich jak Chrzest czy urodziny. Na kartach dodatkowo można opisać wyjątkowe momenty.  REKOMENDUJEMY WKLEJANIE ZDJĘĆ JEDNOSTRONNIE. Ilość kart : 20  Format kart A 4. 

  90,00 zł 110,00 zł
  Zmniejsz cenę!
  Produkt w magazynie
 • Nasze drewniane klocki do odliczania są idealne do sesji ciążowej, noworodkowej czy urodzinowej. Dzięki nim odliczysz upływające dni, tygodnie, miesiące i lata.   Patrząc po czasie na fotografie będziesz dokładnie wiedzieć, w którym momencie życia dziecka było zrobione.  Zestaw zawiera 2 klocki z cyferkami oraz jeden z grawerem : dzień, tydzień,...

  55,00 zł
  Produkt w magazynie
Pokazywanie 1 - 6 z 8 dostępnych pozycji