Drewniane Jest 11 produktów

na stronę
 • Personalizowana zawieszka do smoczka. Produkt polski. Kolor sznurka : do wyboru. Materiał: - surowe, drewniane koraliki - woskowany szurek. 

  35,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Kolorowa, personalizowana zawieszka do smoczka.  Przypinka w kształcie chmurki z grawerem imienia dziecka.  Koraliki ręcznie malowane farbami posiadającymi rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz spełniającymi normę europejską EN 71.3 Produkt polski.

  50,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Kolorowa, personalizowana zawieszka do smoczka. Przypinka w kształcie kółeczka z grawerem pierwszej literki imienia dziecka.  Koraliki ręcznie malowane farbami posiadającymi rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz spełniającymi normę europejską EN 71.3 Produkt polski.

  45,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Kolorowa, personalizowana zawieszka do smoczka. Przypinka w kształcie kółeczka z grawerem pierwszej literki imienia dziecka.  Koraliki ręcznie malowane farbami posiadającymi rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz spełniającymi normę europejską EN 71.3 Kolor sznurka: do wyboru. Produkt polski.

  45,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Personalizowana zawieszka do smoczka z surowych koralików. Przypinka w kształcie chmurki z grawerem imienia dziecka. Kolor sznurka : do wyboru. Produkt polski.

  40,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Personalizowana zawieszka do smoczka z surowych koralików. Przypinka w kształcie chmurki z grawerem imienia dziecka.  Kolor sznurka : do wyboru.  Produkt polski.

  40,00 zł
  Produkt w magazynie
Pokazywanie 1 - 6 z 11 dostępnych pozycji
W dniach 15.08 - 25.08 przebywamy na urlopie. Wszystkie zamówienia złożone w tym okresie, będą realizowane po naszym powrocie, zgodnie z terminem podanym w opisie każdego produktu.
Do usłyszenia wkrótce!