Lista produktów producenta Bibs

na stronę
Pokazywanie 1 - 6 z 26 dostępnych pozycji
 • Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek dla niemowląt duńskiej firmy BIBS wykonany jest z organicznego kauczuku naturalnego hevea, dzięki czemu jest on całkowicie bezpieczny dla najmłodszych. Kolor: baby blue / delikatny błękit.

  21,90 zł
  Produkt w magazynie
 • Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek dla niemowląt duńskiej firmy BIBS wykonany jest z organicznego kauczuku naturalnego hevea, dzięki czemu jest on całkowicie bezpieczny dla najmłodszych. Kolor: baby pink / landrynkowy róż

  21,90 zł
  Produkt w magazynie
 • Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek dla niemowląt duńskiej firmy BIBS wykonany jest z organicznego kauczuku naturalnego hevea, dzięki czemu jest on całkowicie bezpieczny dla najmłodszych. Kolor: beige/ beżowy.

  21,90 zł
  Produkt w magazynie
 • Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek dla niemowląt duńskiej firmy BIBS wykonany jest z organicznego kauczuku naturalnego hevea, dzięki czemu jest on całkowicie bezpieczny dla najmłodszych. Kolor: black / czarny.

  21,90 zł
  Produkt w magazynie
 • Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek dla niemowląt duńskiej firmy BIBS wykonany jest z organicznego kauczuku naturalnego hevea, dzięki czemu jest on całkowicie bezpieczny dla najmłodszych. Kolor: blush / pudrowy róż.

  21,90 zł
  Produkt w magazynie
 • Ekskluzywny, wentylowany smoczek uspokajający z interaktywną końcówką uspokajającą z naturalnego kauczuku drzewa Hevea dla niemowląt duńskiej firmy BIBS. Rozmiar : 6+ Kolor : blush (pudrowy róż).

  29,90 zł
  Produkt w magazynie
Pokazywanie 1 - 6 z 26 dostępnych pozycji