Hobby Jest 5 produktów

 • Little Nio "Ręcznie zrobione" to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów celebrujących rękodzieło. Produkty tworzone z sercem zasługują na wyjątkową oprawę. Dzięki Little Nio Ręcznie zrobione, Twoje dzieło stanie się jeszcze bardziej unikatowe, a odbiorcy w dyskretny i elegancki sposób zostaną poinformowani o osobistym charakterze produktu. 

  62,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Little Nio "Craft" to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów do dekoracji papeterii, prezentów, kartek lub kopert. Chcemy podkreślić unikatowość Waszych dzieł. Dzięki Little Nio Craft.

  62,00 zł
  Produkt w magazynie
 • NIO INICJAŁY OZDOBNE to pieczątka, za pomocą której samodzielnie stworzysz wyjątkowe, spersonalizowane odbicie wybranych przez Ciebie inicjałów. Piękno inicjałów podkreślone jest graficzną oprawą, dostępną w zestawie w postaci trzech ram o różnej stylistyce.

  95,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Zestaw czterech poduszek wymiennych do pieczątek samotuszujących Little NIO, nasączonych specjalnymi tuszami o bardzo wysokiej jakości. Poduszka zastępcza dzięki równomiernemu rozprowadzeniu tuszu gwarantuje idealne oraz ostre odbicie

  43,00 zł
  Produkt w magazynie
 • Przybij pieczątkę z Monster Virusem wewnątrz i na wierzchu dłoni dziecka.Pozostaw na około 10 sekund do wyschnięcia.Teraz niech dziecko myje ręce bardzo dokładnie i tak długo, aż Monster Virus zniknie z jego dłoni. Powtarzajcie tę czynności wielokrotnie w ciągu dnia.Pamiętaj! Chronisz zdrowie i życie swojego dziecka. 

  55,00 zł
  Produkt w magazynie
Pokazywanie 1 - 5 z 5 dostępnych pozycji